Leerkrachten vierde graad en specialisatie

Luc Aussems
Tekenkunst
luc.aussems@kunstacademiegeel.be

Virginie Bailly
Schilderkunst
virginie.bailly@kunstacademiegeel.be

Marc Cruysberghs
Schilderkunst en tekenkunst
marc.cruysberghs@kunstacademiegeel.be

Myriam Daems
Keramiek
myriam.daems@kunstacademiegeel.be

Natalia Drobot
Keramiek
natalia.drobot@kunstacademiegeel.be

Inge Godelaine
Levend model
inge.godelaine@kunstacademiegeel.be

Jan Neyens
Digitale Beeldende Kunst
jan.neyens@kunstacademiegeel.be

Wouter Otten
Schilderkunst en tekenkunst
wouter.otten@kunstacademiegeel.be

Stefan Serneels
Tekenkunst
stefan.serneels@kunstacademiegeel.be

Bram Van Damme
Kunst & Cultuur
bram.vandamme@kunstacademiegeel.be

Merel Verschaeren
Keramiek en Kunst & Cultuur
merel.verschaeren@kunstacademiegeel.be

Loreta Visic
Projectatelier
loreta.visic@kunstacademiegeel.be

Heidi Wygaerden
Atelier grafische druktechnieken
heidi.wygaerden@kunstacademiegeel.be